Хоч як прикро, але перший урок 2020-2021 н. р. пройшов не в стінах рідного Чернівецького Нвк Берегиня, а дистанційно. Проте на якість це не вплинуло 😁
Всім здоров’я та швидше уже б зустрітися у затишних класах…
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/user.png)
Хоч як прикро, але перший урок 2020-2021 н. р. пройшов не в стінах рідного Чернівецького Нвк Берегиня, а дистанційно. Проте на якість це не вплинуло 😁
Всім здоров’я та швидше уже б зустрітися у затишних класах…