Це наші маленькі, щирі та допитливі майбутні першокласники!

А чи знаєте Ви хто це такі????
Так це наші маленькі, щирі та допитливі майбутні першокласники!
І сьогоднішній день для них був особливим, адже вони вперше прийшли до школи – у нашу Чернівецьку гімназію №6 “Берегиня”, познайомилися зі своєю першою вчителькою Семенюк Ерікою Борисівною, креативною та досвідченою вчителькою, вчителем вищої категорії із педагогічним званням “Старший вчитель” та зі своїми майбутніми однокласниками.
Зустріч пройшло цікаво, весело та активно.
Нагадуємо, що прийом заяв до першого класу 2022 – 2023 н.р. триває! Подати заяву Ви можете через портал https://school.isuo.org/ , безпосередньо у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” (вул. І. Карбулицького буд.2) , або ж в управлінні освіти Чернівецької міської ради (вівторок та четвер з 9.00 до 16.00, вул. Героїв Майдану 176).
Отже, якщо Ви хочете, щоб навчання для вашої рідної кровиночки було в радість, щоб Ваша дитина із задоволенням бігла до школи – тоді Вам саме до нас.
Наша “Берегинська” родина чекає на маленьких патріотів.
Зветаємо увагу, що залишилися останні вільні місця, так що не зволікайте!