Тиждень зарубіжної літератури у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”

Без названия
Надзвичайно цікавий та захоплюючий тиждень зарубіжної літератури у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” завершено!
Фотоквест «Сторінками літературних героїв» , косплей “Мій улюблений літературний герой», створення лепбуків «Читати – це модно!», літературне доміно «Слухаємо голоси природи», дискусія «Рятує або губить любов» (за твором В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта»), виставка новинок художньої літератури «Час читати» – це далеко не повний перелік заходів, які відбулися в рамках проведення тематичного тижня.
Марія Василівна Гамаль вміло зорганізувала наших учнів . Кожен мав змогу проявити себе як індивідуально,так і колективно в різних формах роботи.
Читати – це дійсно круто! І наші учні разом із вчителем зарубіжної літератури це довели!