Archive for Лютий 6th, 2022

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація Чернівецької гімназії № 6 ” Берегиня” з 01 березня 2022 року розпочне реєстрацію учнів, які у 2022/2023 н.р. будуть навчатися в першому класі. Заяви будуть прийматися через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням https://school.isuo.org/, дотримуючись інструкцій https://school.isuo.org/contactабо через електронну пошту закладу освіти cvgymnasium6@gmail.com.

У разі, якщо батьки не мають можливості зареєструватися та подати заяву та документи онлайн визначено для них п’ятницю з 14 год. 30 хв до 17 год. днем прийому заяв з дотриманням протиепідемічних заходів у кабінеті директора.
Про терміни організаційних зборів буде повідомлено до 24.02.2022 року.

При реєстрації батькам необхідно мати:
• свідоцтво про народження дитини (оригінал);
• документи що засвідчують реєстрацію батьків та дитини за територією обслуговування школи (оригінали).
Зарахування учнів відбудеться 31.05.2022
Надалі вся інформація для батьків майбутніх першокласників буде розмішена на інформаційному сайті  в розділі «Школа майбутнього першокласника)
Зразок заяви прикріплено в даному оголошенні
З повагою адміністрація.

Зазок заяви Dyrektoru-Chernivetskoji-himnaziji (1)

Зустріч з поліцейськими

IMG_5565

2 лютого 2022 року працівники поліції вкотре нагадали дітям дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня» про основні вимоги правил дорожнього руху та закріпили навички їх безпечної поведінки на дорозі та вдома.

Звернули увагу дітей на те, як поводити себе при переході дороги, як вести себе в транспорті, чи можна організовувати ігри на дорозі.

Під час розмови з поліцейськими  діти демонстрували вже набуті знання Правил дорожнього руху та активно приймали участь в обговоренні різноманітних ситуацій, які можуть виникнути на дорозі. Read more »

Положення про дошкільний підрозділ

Положення_про дошкільний підрозділ