Archive for Січень 22nd, 2022

Без імені
103 річницю державного свята День Соборності України шкільна родина «Берегині» відзначила урочисто та патріотично. Для учнів школи були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування, у шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали яскраві газети, приурочені Дню Соборності та створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи та гордості за свою державу. Учні 9 класу разом з класним керівником Марією Гамаль побували в кінотеатрі та переглянули прем’єрний показ документального фільм «Хто ми? Психоаналіз українців».
Тож плекаймо єдність у наших серцях, думках та діях і тоді ми будемо єдиною незалежною Державою!
Слава Україні!
Героям Слава!

Про оплату за харчування в дошкільному підрозділі

оплата