«Зимові фантазії»

У  дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня»  вже традиційно у  святкові передноворічні дні проходить виставка новорічних поробок «Зимові фантазії», на якій у всій зимовій красі представлено  новорічні прикраси та композиції. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях.

Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших батьків і їх діток та підкреслюють своїм зовнішнім виглядом щирість, життєрадісність й доброту наших вихованців. А ще ми радіємо тому, що члени родин вихованців мали можливість зайнятися цікавою справою разом зі своїми дітьми, спільно попрацювати, а це для них найдорожчий новорічний подарунок.

І саме  головне, що вся ця  краса, переносить нас в чудову новорічну казку, виконану руками наших вихованців та їх батьків.