Новорічна казка в Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”

maxresdefault

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в Чернівецькій гімназії 6 «Берегиня». Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою та подарунками. 22-23 грудня у закладі були проведені новорічні ранки та вечори. Діти разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, конкурсами, піснями, іграми та танцями. Всі присутні уважно спостерігали за грою учнів – артистів. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки. Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2022 стане таким, яким ми хочемо його бачити. В новому році побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашої держави. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.