«Хліб  усьому голова»

0-02-05-06ebc35eef9e4b6d8ccc0fc13dbbd3f319072ef80b99bbc219a5c974bfd0f5b9_374be0fc2c7e3f60

Хліб…

Він щодня приходить до нас — рум’яний, теплий, запашний. А ще має багато імен — бублик, булочка, батончик, рогалик, паляниця, калач, паска, пиріг… І все-таки хліб. Хліб — годувальник, хліб — усьому голова.

В дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня» в молодшій групі «Б» проведено тематичне заняття  «Хліб – усьому голова».

Вихователь дала поняття, що хліб є щоденним продуктом. Розповіла в цікавій та доступній для дітей формі звідки береться хліб, який шлях проходить зерно, щоб перетворитися на хліб.

Діти з цікавістю розглядали різні види хліба, визначали з чим його можна споживати, як його необхідно берегти і чому.

В кінці заняття діти з цікавістю ліпили хліб з солоного тіста і «випікали його в печі».