«Увага! Діти на дорозі!»

0-02-0a-9a18cdaf4f43cbd29c0bb32d4120c6075eefc18252c945e1b8d66dd86424c410_1fe16b185afaa0f1

Безпека дитини  на дорозі – це питання сьогодні є актуальним. Як часто вона залежить від нас, дорослих! Чи цікавилися ви: наскільки ваша дитина знає правила дорожнього руху і безпечної поведінки на вулиці? Чи дотримується їх? Хтось може запитати: “Навіщо пояснювати малюкові правила безпеки , якщо поки він з’являється на вулиці тільки за руку з дорослим?”  Я скажу : «ТАК!»  Адже   не так уже й далекий момент, коли ваша дитина піде в школу, стане самостійним пішоходом і пасажиром … Тому варто якнайчастіше  вказувати дитині на правильну і неправильну поведінку на вулиці, а також самим дотримуватися  правил дорожнього руху. Адже гарний приклад – це ефективний спосіб запобігання травматизму  дітей  на дорозі.

В дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії №6 «Берегиня» з 25.10.2021р. по 29.10.2021р проведено тематичний тиждень «Увага! Діти на дорозі!». З дітьми проведено тематичні заняття, бесіди, вікторини, театралізовані  та сюжетні ігри, ситуації, розваги, які допомогли розширити та закріпити знання дітей  правилам дорожнього руху та правилам поведінки на дорозі. Цікавою була зустріч  дітей старших груп з працівниками   дорожньої патрульної поліції, які  провели з дітьми заняття «Як себе поводити на дорозі». Під час тематичного  Тижня діти отримали багато цікавої інформації та позитивних вражень.

Батьки! Ви найкращий приклад для дітей! Бережіть їх!

Ми впевнені, що наші діти будуть завджи в безпеці!