Archive for Травень 11th, 2021

Засідання педагогічної ради 12 від 11.05.2021 р.

Електронні класні журнали будуть вести педагоги у Чернівецькому НВК “Берегиня”! – саме таке рішення схвалили на засіданні педагогічної ради #12 від 11.05.2021 р. , а також затвердили Положення про впровадження та ведення електронних класних журналів та інструкцію з ведення ЕКЖ в Чернівецькому НВК ” Берегиня “.
Як показала практика цього навчального року електронні журнали – це дуже зручно!
Рухаймося в ногу з часом/

Ознайомитися з рішенням за посиланням:

№136 затвердження рішення педагогічної ради №12 від 11.05.2021 р.

Зустріч учнів із працівниками УДСНС України у Чернівецькій області

В рамках проведення місячника охорони праці та безпеки життєдіяльності 11 травня у Чернівецькому НВК “Берегиня ” відбулася зустріч учнів із працівниками УДСНС України у Чернівецькій області.
Дякуємо начальнику відділення групи піротехнічних робіт АРЗ СП УДСНС України у Чернівецькій області старшому лейтенанту служби цивільного захисту Логвіненко Сергію Олександровичу за цікаву та змістовну розповідь.
Тепер наші діти ще більш обізнані в питаннях поведінки з вибухонебезпечними предметами. Read more »