Дошкільний підрозділ Чернівецького НВК «Берегиня» щиро вітає всіх з Великодніми святами!

На столі – духмяна паска,
А круг неї писанки.
Уділи нам, Боже, ласки
На всі дні, на всі віки!
Немала у нас родина,
Та молитва всіх єдина:
Хай розквітне Україна,
Як в погожі дні – весна!

З приходом весни все навколо пробуджується та оживає, а люди з особливим відчуттям та трепетом готуються до великого свята.
Великоднє свято – найсвятіше. Це свято пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, яке символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою, це свято, коли вся велика родина збирається разом та вітає один одного.
          З метою ознайомлення дітей з історією походження свята Великодня, традиціями святкування у  дошкільному підрозділі Чернівецького НВК «Берегиня» вихователями  всіх вікових груп проводились тематичні заняття, розваги, майстер –  клас.  Діти з цікавістю  слухали  оповідання, читали вірші, розглядали ілюстрації, розмальовували писанки, виготовляли великодні віночки, кошики, малювали, грали у народні ігри пов’язані з даною тематикою.
          Діти отримали величезне задоволення, що і вони можуть також брати участь і вносити свою краплинку турботи та краси у святкування Великодня.