Тиждень природничих наук в Чернівецькому НВК “Берегиня”

зас1

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, в період з 19 квітня по 23 квітня 2021 року у в Чернівецькому НВК «Берегиня» в дистанційному форматі пройшов тиждень природничих наук.
Вчителями Лакустою Н. І., Бурденюк О.О., Лупан Г. П. і здобувачами освіти 5-9 класів протягом тижня було проведено ряд заходів, а саме:
– Інформаційна хвилина до Міжнародного Дня проліска «Знай, люби, бережи!»
– Зроби свій експеримент (через Viber-групи):
• «Диво капуста» (7 клас);
• «Кольоровий дощ» (8 клас);
• «Крохмаль в моєму холодильнику» (9 клас)
– Відкритий онлайн – урок «Зміни природи Євразії людиною» (7 клас) (через Zoom)
– Віртуальна учнівська науково – дослідницька лабораторія «Проростання рослин» (5 клас)
(через Zoom)
– Фотоконкурс «Моя домашня оранжерея: фотографії з кімнатними рослинами» (через Viber-групи).
– Фотоконкурс «Моя улюблена тваринка: фотографії з домашніми улюбленцями»
Тиждень природничих наук сприяв поглибленню знаннь здобувачів освіти з природничих дисциплін, розвитку інтересу учнів до їх вивчення.