Archive for Квітень 9th, 2019

Впевнений старт

Впевнено йдемо до Нової української школи!

IMG-693331bc17e409fa759e74833604b3d5-V

Другий рік поспіль педагоги дошкільного підрозділу Чернівецького НВК «Берегиня» працюють за новою  освітньою програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Освітня програма «Впевнений старт» відповідає викликам сучасності та передбачає діяльнісний підхід до організації освітнього процесу.  Завдання освітньої програми упорядковано за видами діяльності: здоров’язберігальна, рухова діяльність, пізнавально – дослідницька діяльність, мовленнєва діяльність, ігрова діяльність, господарсько – побутова діяльність, художньо – естетична діяльність. Засвоєння дитиною всіх видів діяльності в комплексі передбачають  безболісний перехід дитини дошкільного віку  до Нової української школи. Звичайно, процес прийняття нового завжди нелегкий, адже кожен педагог має змінити себе, свої уявлення, звички, ставлення, прийняти нові «правила». Read more »