Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури

тиждень

Згідно  річного плану  з 25. 02.по 01.03. 19р. проходив тиждень іноземних мов  та зарубіжної літератури, де учні мали змогу проявити творчі здібності. взяти участь у цікавих та пізнавальних заходах.

У рамках тижня пройшла виставка учнівських малюнків” Читаємо. уявляємо, малюємо”, ” Весна” ( 3-4 кл.) , ” “Покоління підлітків” ( 7-9 кл.) , яку підготували Гамаль М.в., Тихон Я. В. , Гордійчук А.А, Микитюк М. Я.

Весело та жваво проведено літературний квест ” Хто читає. той перемагає”, ” Англомовні країни” ( 5-7 кл)підготовлені Гамаль М. В. та Тихон Я.В.

Інтелектуальне квіз -шоу ” лондонський міст” ( 8 кл) Гордійчук А.А., став гарним продовженням предметного тижня, який був насисчений подіями та відкритими уроками: “Хобі . Віьний час” – Микитюк М.Я.. ” Здоров я  дорожче грошей” (7 кл) – Тихогн Я.В.

Творчим конкурсом ” Я переллю у слово душу” завершився предметний тиждень. Активні учні та класні колекитиви нагороджені сертифікатами і грамотами.