Archive for Лютий 25th, 2019

День доброти у НВК” Берегиня”

У НВК “Берегиня” долучилися до Дня спонтанного прояву доброти  .  Класний керівник 6 класу Гамаль М.В. провела  годину класного керівника  “Людина починається з добра”. А взагалі день пройшов під гаслом ” Посміхнись, бо у нас Революція доброти!” Read more »

Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні.

На вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладі протягом 18.02-20.02 .2019р. відбулися заходи:

• Пройшла інформаційна хвилинка за допомогою лекторської групи- учнів 9 класу та вчителя історії Коваля В.О. “Гідності хай промінь не згасає!” ;
  • Тематична книжкова виставка «Слава Україні! Слава героям! Україна на все життя! Україна – понад усе!»;
  • Спортивні змагання, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні;
  • Конкурс учнівських творів на тему: «Портрет сучасного героя»;