«Афганістан – то біль і смуток»

IMG-5e75dae83c3886ae3edd1b5f2f47e640-V

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення  в  Україні 30-ї річниці виведення військ з Афганістану 15 лютого відбулася загальношкільна лінійка-реквієм яку підготували учні 8 класу разом з класним керівником Кирилюк Г.В. Також була  підготовлена і проведена вчителем історії Ковалем В.О  вікторина знавців козацтва та українського війська.  Учні закладу змогли переглянути  тематичну книжкову виставку «Пам’ять  про афганську війну», яку підготувала бібліотекар закладу Гордійчук А.А. , а також було організовано педагогом – організатором  Лакустою Н.І. документальний фільм з нагоди 30-тої річниці виведення військ з Афганістану. А педагог-організатор Тихон Я.В. разом з президентом учнівського врядування  Капустяк Анастасією, вчителем історії Ковалем В.О., бібліотекарем Гордійчук А.А. організували та провели круглий стіл для учнів 8-9 класів на тему: «На чужих війнах». Класні керівники та класоводи разом з ветеранами Афганістану   провели єдиний урок мужності «Вони пройшли Афганістан».