Archive for Лютий 8th, 2019

СТОП БУЛІНГ!!!

Ознайомитися із заходи по булінгу

Про затвердження  заходів

Чернівецького НВК «Берегиня»

щодо запобіганню булінгу

серед школярів  на 2019 рік

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», наказу управління освіти Чернівецької міської ради  від 25.01.2019р. №44 «Про затвердження заходів управління освіти Чернівецької міської ради щодо запобіганню булінгу  серед школярів  на 2019 рік», з метою створення належних умов щодо діяльності закладів загальної середньої освіти, позашкільних закладів з  питань  додержання  законодавства про  освіту, підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти учнів, створення безпечного, сприятливого для розвитку дитини середовища, збереження її здоров’я і життя, а також протидії  булінгу серед молоді Read more »

Кадрове забезпечення дошкільного підрозділу

садочок