Archive for Жовтень 8th, 2018

Зустріч з учасниками ООС напередодні дня захисника України

43544658_1928336153914919_4702535155242237952_n

Напередодні Дня захисника України у НВК «Берегиня» відбулася зустріч з учасниками ООС.

Учні, педагоги мали  нагоду поспілкуватися з гостями, що виконують найважливішу місію у країні – захищають Вітчизну.

Під час заходу представник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України вручив високу урядову нагороду випускнику нашого закладу  Меленку Степану, герою ООС.

Щирими словами вдячності і гучними оплесками вітали школярі почесних гостей, які продовжують боротися за збереження миру та суверенітету України. Низький уклін воїнам за їх мужність і  звитягу.    Збережемо честь – здобудемо славу!

День Дошкілля

20180928_110303

28 вересня 2018 року в НВК «Берегиня» відбулося свято приурочене Всеукраїнському Дню Дошкілля!.

Наповнені любов’ю та щирими усмішками були вітання від маленьких вихованців, а саме від дітей середньої групи «Б».  У піснях та віршах вони подякували за щиру турботу своїм наставникам, побажавши їм посмішок, здоров’я та наснаги.

З вітальним словом виступили директор НВК «Берегиня»  Капустяк Г.П. та депутат Чернівецької  міської ради Казимирович  В.В., які привітали колектив з професійним святом  та побажала усім успіхів, нових творчих звершень, невичерпної енергії та людської поваги.