Великдень – велике Християнське свято на всій Землі.

IMG_20180412_102352

Великдень – велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Пасха – це початок чогось нового і чистого. усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей – це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного підрозділу, вчить всіх традицій святкування “Велико

Цілий тиждень вихователі разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розгядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Завдяки сумлінної праці вихователів діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки.

Напередодні світлого свята вихователі дошкільного підрозділу  разом з дітьми середньої групи «Б» створили прекрасний настрій виставою «Поява Великодньої крашанки». Діти отримали задоволення від того, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси у святкування Великодня.