Свято «День Матері»

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято − День матері.  Мати − найближча людина, яка піклується про своїх дітей, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить  безумовною, щирою любов’ю.

Мати є символом життя, святості, вічності, тепла і всепереможної любові. У всі віки мати охороняла домашнє вогнище, виховувала дітей. Вона – носій добра і любові, до неї звернуті слова ніжності, вдячності та поваги. У народній уяві мати – уособлення злагоди, миру в суспільстві. Вона вчить дитину шанувати людей, любити рідний край.

11 травня у  дошкільному підрозділі  відбулося тематичне свято «День матері». День матері − сімейне свято, і це важливий момент у вихованні дітей. Саме діти повинні пізнати, відчути, ким є для них мати, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує. В ігровій формі діти молодшої групи «Б» (вихователь Таневська Н.В.) ознайомилися з історією виникнення свята, читали вірші  та співали пісні про найкращих в світі матусь.