Святкування свята Стрітення

SAM_4835

15 лютого в Україні святкують свято Стрітення.

В  дошкільному підрозділі  навчально – виховного  комплексу «Берегиня»    вихованці середньої групи «А»,  вихователі Волощук Н.М., Сербинчук Д.В.та музичний керівник Гончар М.М. створили для дітей закладу справжнє свято з веселими іграми, танцями, піснями.

У народній уяві Стрітення – це свято зустрічі Зими з Весною. В цей день вони сперечаються  – хто переможе, той пануватиме далі. Тож і на нашому святі не обійшлося  без чарівних гостей – квітучої та дзвінкоголосої Весни та поважної пані Зими.

Вихователі дошкільного закладу та гості мали можливість познайомитись з історією виникнення цього свята, його релігійними та народними традиціями.

На святі діти із задоволенням читали вірші про зиму, її  веселі розваги, про свято Стрітення, співали пісні про зиму та наближення весни. А потім усі разом заспівали веснянку з надією на швидке тепло, весняну радість і мир.

Наприкінці свята Весна пригостила малят булочками у вигляді жайворонків, що символізують швидкий прихід довгоочікуваної Весни.