Вивчаємо правила дорожнього руху.

SAM_4202

Щоб зберегти життя та здоров′я дітей,  не допустити дорожньо -транспортних пригод за їх участю,привчити малюків з раннього віку дотримуватись Правил дорожнього руху , у дошкільний підрозділ НВК ” Берегиня”завітали працівки поліції. Правоохоронці виступили перед дітьми та розповіли про небезпеку , яка підстерігає дітлахів під час прогулянок  на вулиці, як поводитися на дорозі ,про призначення світлофору,правила повелінки пішоходів.

Для того щоб навчання запамяталося  та було цікавим , працівники використовували ігрові форми роботи з дітьми, зокрема такі як ” Світлофор”,” Вірно-невірно”.

Для закріплення отриманих знань , дітям пропонувалося за допомогою поліцейської рації поділитися здобутими знаннями.