IMG_20170518_105338

З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей 16 травня 2017 року  в  навчально – виховному комплексі «Берегиня»  був організований та проведений День відкритих дверей.    Він  дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин наших вихованців з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу та залучити батьків до співпраці. Завдяки проведеному Дню, батьки отримали необхідний досвід щодо виховання та розвитку дітей, підвищили рівень педагогічної культури.

З цієї нагоди в дошкільному підрозділі  були організовані  показові заняття  з різних розділів освітньої програми «Дитина». Змістовно, цікаво та невимушено   проводилися  заняття в переддошкільній групі «Б»

( вихователь Таневська Н.В.), молодшій групі «Б» ( вихователі Кодовбецька В.В., Пелепко І.М.),  середній групі «А» (вихователь Вебер О.В.) ,старшій групі (вихователь Гончар В.А., Драгомецька Р.П.),  під час яких діти продемонстрували батькам свої знання, здібності, уміння та навички. Батьки мали змогу отримати певні поради, консультації.

Чим прозорішою є діяльність закладу, тим більше довіри він викликає у батьків.