Розважально – інтелектуальне шоу «Весело разом»

Напередодні Дня матері , вихователями молодшої  групи  «Б»

Пелепко І.М. та Кодовбецькою В.В. проведено  батьківські збори у стилі розважально – інтелектуального шоу «Весело  разом». У шоу прийняло участь 6 сімей. З дітьми та їхніми батьками було проведено ряд цікавих та змістовних конкурсів:  «Візитка моєї сім’ї», «Впізнай дитину», «Мозковий штурм», «Впізнай та виконай танець» тощо. Глядачами були батьки та діти групи, які також  приймали активну участь у розвазі, виконували  українські народні пісні.  Закінчили збори піснею «Ой зелене жито», яку співав весь зал.  Переможці  були нагороджені грамотами за активну участь у конкурсах.

Батьківські збори було проведено нетрадиційно, позитивно, пізнавально, що дуже сподобалося присутнім.

У висновку батьківських зборів вихователі підкреслили, що сім’я і дитячий садок пов’язані одним завданнями  –  виховання здорової, всебічно – розвиненої дитини.