Іваніцький Василь Миколайович

Іваніцький Василь Миколайович – полковник запасу, випускник школи –інтернату №4  1977 року

Іваніцький Василь Миколайович  народився 27 червня 1960 року  в  с. Самушин Заставнівського району  Чернівецької області. Початкову освіту здобув в Самушинській  школі. З п’ятого класу навчався в Чернівецькій школі – інтернат №4, яку закінчив у 1977 році. За час навчання проявив себе здібним учнем. Грав у духовому оркестрі, був постійним командиром загону, який брав участь у конкурсах пісні та строю. Загін школи – інтернату №4 ставав постійним переможцем на міських та обласних конкурсах.

 Василь Миколайович змалку мріяв стати військовим. Свою мрію зумів втілити в життя після закінчення школи . 

1978 рік. Іде служити в ряди Радянської армії. А вже в грудні цього ж року просить вислати йому підручники, щоб готуватись до вступу у вище військове училище .У червні 1979 року стає курсантом Київського вищого інженерно-танкового училища, яке закінчив з відзнакою.

Служив у Польщі та  на Україні.

Полковник Іваніцький В.М. довгий час працював командиром військової частини у м. Києві.

Вірші почав  писати ще у школі. Перша  збірка поезій  « Нагадай мені дорогу…» вийшла  у м. Києві 2001 року .Вступне слово до цієї збірочки написане народним артистом України Мар’яном Гаденком, давнім другом Василя Миколайовича. Ця збірка – унікальне поєднання таланту лірика-пісняра і військової людини, відданого патріота, талановитого поета.

У січні 2006 році у  столиці України  у залі консерваторії відбувся другий авторський концерт Василя Миколайовича .Його пісні звучали у виконанні Лілії Сандулеси, Валентини Степової, Алли Кудлай, Мар’яна Гаденка, Віктора та Любові Анісімових та інших артистів.

Цього ж таки року було випущено перший компакт-диск поета-пісняра «Калинова осінь».

У 2004 році його пісня «Спасибо за любов…», у виконанні народної артистки України  Алли Кудлай, була визнана шлягером року. Автор був нагороджений пам’ятним  Дипломом.  На даний момент живе і працює в Києві .

(Матеріали записано від Капустяк Н.М. 17.03.06)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed by Free Wordpress Themes and Sponsored by Curry and Spice